دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

نکات نگهداری آسان ظرفشویی شما

با نکات نگهداری آسان ظرفشویی در خدمت شما هستیم. لوازم الکترونیکی به طور قابل توجهی انرژی و تلاش ما را ذخیره می کنند. ما برای انجام کارهای روزمره به آنها وابسته هستیم. دستگاه های الکترونیکی برای مدت طولانی مورد استفاده قرار می گیرند ، اما استفاده نادرست و استفاده نادرست از آن می تواند زندگی و عملکرد آن را تحت تأثیر قرار دهد. ماشین ظرفشویی یکی از وسایل الکترونیکی است که برای تمیز کردن ظروف کثیف ما استفاده می شود.

در اینجا نکات نگهداری آسان ظرفشویی آورده شده است تا ماشین ظرفشویی شما به طرز قابل توجهی کار کند و ظرف های تمیز را برای مدت طولانی به شما ارائه دهد. طبق گفته تاپ امداد ، تعمیر ظرفشویی بوش ، هر ماه دو بار فیلتر مخزن را تمیز کنید ، بهتر است باور کنید من می دانم که این یک کار است ، اما یک لحظه آن را در نظر بگیرید. اکثر گل و مواد زائد ظرف های شما به کجا می رود؟ خوب ، حدود ۷۵٪ با فاضلاب فرار می کند ، اما بقیه در فیلتر مخزن گیر می کنند. بیشتر آب هر شستشو برای هر چرخه شستشو باید ۲۰ یا ۳۰ بار از طریق کانال مخزن عبور کند. یک کانال آشفته فقط ظروف تیره را تحویل می دهد. هر ماه دو بار فیلتر سامپ را تمیز کنید.

برای تعمیر ظرفشویی بوش با مراکز تعمیر تاپ امداد تماس بگیرید.

بازوهای اسپری به طور مداوم متوقف می شوند

قسمت اعظم آبی که روی ظروف شما پاشیده می شود باید از طریق بازوهای اسپری عبور کند. بازوهای سمپاش مقدار کمی مواد غذایی دارند که در داخل آنها گیر می کند. این کار باعث کاهش کارایی دستگاه شما می شود. بازوهای اسپری را در هر صورت هر سال دو بار تخلیه و تمیز کنید.

چاقوهای تیز را پایین بگذارید

زالمن پولاک گفت من می دانم که به وضوح مشهود است. با این حال ، افراد بر روی ورودی ماشین ظرفشویی افتاده اند و بر روی تیغه تیز یا مانند آن آسیب جدی دیده اند. حتی ممکن است یک زن و شوهر از تیغه های تیز که لبه برش را برای چرخاندن در ماشین ظرفشویی تنظیم کرده اند ، عبور کرده باشند.

ماهانه یک چرخه خود تمیز اجرا کنید

ماشین ظرفشویی شما تلاش می کند هر روز ظرف هایتان را تمیز کند. هر چند وقت یکبار به آن یک روز رایگان بدهید و آن را بدون پرش اجرا کنید ، تا بتواند خودش را تمیز کند.

نکته. وقتی ماشین ظرفشویی خود را روی یک چرخه خود تمیز یا چرخه پاکسازی کار می کنید. چرخه را شروع کنید ، حدود ۲۰ دقیقه محکم بنشینید ، سپس ورودی را باز کنید و در اطراف یک کوزه سرکه بریزید. کاکائو یا سرکه سفید ، تفاوتی نمی کند. در آن مرحله ورودی را ببندید و بگذارید ماشین ظرفشویی چرخه خود را به طور معمول کامل کند.

پس انداز کردن با نکات نگهداری آسان ظرفشویی

سرکه نسبت به خرید قرص رسوب زدایی بسیار کم هزینه است. علاوه بر این ، بسیار بیشتر دوستانه است و در صورت تخلیه دستگاه به تصفیه خانه ها ، هیچ تأثیر منفی روی آب ندارد.

در نظر بگیر. آیا واقعاً انتظار دارید که یک ماشین ظرفشویی چرب و لاغر و بدون لزوم نتایج خیره کننده ای به شما بدهد؟

سبد کارد و چنگال

امروزه تمایل به تولید پلاستیک با کیفیت پایین وجود دارد ، آنها خیلی زودتر از زمان آماده شدن ماشین ظرفشویی برای جای دادن جدا می شوند. همه تولیدکنندگان ظرف حصیری جدید کارد و چنگال را به عنوان یک قسمت جدید تهیه می کنند ، با این حال ، آنها دائماً بسیار گران هستند. به eBay نگاه کنید. می توانید یک سبد کارد و چنگال ماشین ظرفشویی گسترده خریداری کنید که فوق العاده در دستگاه شما کار خواهد کرد.